0

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth od Maxell

MXSP-WP2000 to tajemniczo brzmiąca nazwa, pod którą kryje się bezprzewodowy głośnik firmy Maxell. Głośnik ten można podłączyć do cyfrowego źródła dźwięku, za pomocą Bluetooth, NFC i kabla 3,5 mm. W jego obudowie znalazły się dwa głośniki frontowe, o mocy 7W każdy, charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 100Hz a 20kHz i impedancją na poziomie 8 omów.

Przedni panel głośnika pokrywa czarna, bądź szara (w zależności od wersji kolorystycznej) siatka, która nadaje modelowi eleganckiego wyglądu. Na górnej ściance głośnika widoczny jest panel kontrolny z przyciskami, służącymi do sterowania, za pomocą których można m.in włączyć/wyłączyć urządzenie, a także regulować głośność lub wybrać odtwarzany utwór.

Wbudowana technologia Bluetooth 4.0 oraz bezprzewodowa zdolność parowania NFC, pozwalają na swobodne używanie głośnika, pozbawionego wszelkich krępujących przewodów. Dzięki kompresji audio aptX i AAC, system głośnikowy zapewnia bezstratny oraz bezprzewodowy streaming sygnału audio.

Co więcej, głośnik ten jest kompatybilny z urządzeniami wykorzystującymi możliwość bezprzewodowego ładowania Qi. Jeśli jednak wybrane urządzenie nie jest kompatybilne z technologią Qi, istnieje również możliwość jego podłączenia za pomocą portu USB znajdującego się w tylnej części głośnika.

W zestawie oprócz głośnika znajduje się także pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego użytkownik może włączyć/wyłączyć urządzenie, wybrać utwór, zmienić głośność, zatrzymać czy też wznowić odtwarzaną piosenkę, odebrać połączenie telefoniczne i parować urządzenia.

Specyfikacja:
Liczba kanałów:               2.0
Łączność:                        Jack 3.5mm, Bluetooth v4.0, NFC
Zasięg Bluetooth:            10m
Moc wyjściowa:               2x7W (14W)
Częstotliwość:                 100Hz-20kHz
Impedancja:                     8Ω
Wymiary produktu:          102x285x101 mm

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *